Çocuklar için İngilizce - PVDApps

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 2.5.3
  • Dil Türkçe
  • Firma PVDApps
Çocuklar için İngilizce, adından da anlayacağınız üzere çocuklarınıza İngilizce öğretecek içeriklere sahiptir.

Çocuklar için İngilizce mobil uygulaması adından da anlayacağınız üzere çocuklar için bir İngilizce öğrenme uygulamasıdır. Çocuklar mobil cihazınızda eğlenceli oyunları oynayarak İngilizce öğrenecekler.

Çocuklar için İngilizce yapılandırılmış bir İngilizce dil kursu ile eğlenceli oyunları birleştiriyor. Bu da çocukları eğlendirerek eğiten kaliteli bir mobil uygulama olduğunu gösterir. Bu muhteşem dil uygulamasında çocuğunuzu eğlendirerek İngilizce kelimeleri, konuşmayı ve telafuzu öğrenmelerine yardım edecektir.

Basit İngilizce kelimeleri çocuklara oyun içerisinde öğreten Çocuklar için İngilizce mobil uygulamasında, kelimeleri anlamak hiç de zor değildir.  3-12 yaş arası çocuklara İngilizce öğretmek amacıyla özel olarak tasarlanmış olan bu eğitim uygulamasında sevimli minikler eğlenmek için oyunlarda vakit geçirecekler. 

Uygulamayı Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek çocuklarınızı teknoloji ile doğru bir şekilde tanıştırabilirsiniz. Onları hem eğlendirebilir hemde eğitimlerine evinizde doğru bir şekilde başlayabilirsiniz. 

Çocuklar için İngilizce, okul öncesi ve anaokulunda okuyan çocuklar için uygun olarak tasarlanmış olup içerisinde, hayvanlar, meyveler, içecekler, yemekler, taşıtlar ve günlük yaşama dair daha bir çok içerik sizleri bekliyor olacak. 

Çocuklar için İngilizce - PVDApps indir